Tuesday, Sep. 26, 2017

BAOB BOWLİNG TURNUVASININ ŞAMPİYONU İMO BURSA OLDU

14 Mayıs 2014

|

Yer:

BAOB BOWLİNG TURNUVASININ ŞAMPİYONU İMO BURSA OLDU

Bursa Akademik Odalar Birliği (BAOB) ile Gıda Mühendisleri Odası (GMO) Bursa Şubesi tarafından organize edilen akademik odalar bowling turnuvasını İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi kazandı.

Carrefour’da gerçekleştirilen ve BAOB’da bulunan 12 akademik odanın katılım sağladığı turnuva, heyecanlı ve çekişmeli maçlara sahne oldu.

Turnuvanın sonunda Özgür Yaşar Özbey, Ünsal Eser, İnan Keser, Ender Vapur ve Aykut Çatal’dan oluşan Özbeyler Yapı İnşaat Takımı, İMO Bursa Şubesi adına turnuvanın şampiyonu olurken, ikincilik mücadelesini Atakan Çetinkaya, İlke Çalışkan, Rahmi Dede, Cenk Yoldaş ve Abdullah Kamalı’ dan oluşan Mimarlar Odası Bursa Şubesi, üçüncülüğü ise Mustafa Akıncı, Basri Açıkgöz, Recep Güleçyüz, Güray Tunalı ve Ömer İşçi’den oluşan Bursa Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası kazandı.

Turnuva hakkında konuşan BAOB dönem sözcüsü ve Peyzaj Mimarları Odası Bursa Şube Başkanı Necla Yörüklü, Bursa Akademik Odalar Birliği olarak düzenledikleri sosyal etkinliklerle odalar arası diyalog ve ilişkileri güçlendirmeyi hedeflediklerini söyledi.

Turnuvada ayrıca kadın ve erkeklerde en skorer oyunculara da ödülleri verildi. Erkeklerde en skorer oyuncu İMO Bursa Şubesi’nden Ender Vapur olurken ikincilik Gıda Mühendisleri Odası’ndan Serkan Durmuş, Üçüncülük ise Mimarlar Odası’ndan Abdullah Kamalı’nın oldu.  Kadınlarda ise en skorer oyuncu ödülünü İMO Bursa Şubesi’nden Nurten Topaloğlu kazanırken, ikinciliği Ziraat Mühendisleri Odası’ndan Günsu Barışık, üçüncülüğü ise Elektrik Mühendisleri Odası’ndan Eda Yenigül kazandı.

Turnuvaya TMMOB’ a bağlı odaların başkan ve yönetim kurullarının yanısıra çok sayıda üye katıldı.

 

Baob Dönem Sözcüsü ve Peyzaj Mimarları odası Bursa Şube Başkanı Necla Yörüklü ödül töreni IMG_3681 IMG_3682 İNŞAAT MÜHENDİSLERİ ODASI 1. lik ödülü tmmob inşaat mühendisleri odası bursa şubesi (2) 2. lik ödülü mimarlar odası 3. lük ödülü bursa serbest muh mali müş IMG_3686

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa