Tuesday, Sep. 26, 2017

AKADEMİK ODALARDAKİ SEÇİMLER İMO İLE SONA ERDİ

04 Mart 2012

|

Yer:

AKADEMİK ODALARDAKİ SEÇİMLER İMO İLE SONA ERDİ

İMO’DA ŞAHİN GÜVEN TAZELEDİ… 

İNŞAATÇILAR YENİDEN “ŞAHİN” DED…

İnşaat Mühendisleri Odası (İMO)Bursa Şubesi’nin 12. Olağan Genel Kurulunda   yapılan seçimlerde Necati Şahin güven tazeleyerek yeniden başkan oldu.

2904 üyesi bulunan İnşaat Mühendisleri Odası (İMO) Bursa Şubesi’nde iki listeyle gidilen seçimlerinde bin 266 üye oy kullandı. Seçimlerde Necati Şahin 930 oy, rakibi Gürkan Varlı da 308 oy aldı.

Seçimler sonucu İnşaat Mühendisleri Odası 12. Dönem Yönetim Kurulu Necati Şahin (930), Basri Akyıldız (916), Fatih Canbazoğlu (899), Haluk Emre Akgün (886), Özgür Yaşar Özbey (896), Oktay Kaysı (891), Nurten Topaloğlu (881)’ndan oluştu.

Sonuçları değerlendiren Başkan Şahin, bugüne kadar yaptıkları çalışmalarla Bursa ve Türkiye gündeminde ses getirdiklerini ve bundan sonraki günlerde de Bursa için önemli bir sürecin başladığını söyledi. Şahin, “Önümüzdeki dönemde de doğruları söylemeye devam edeceğiz. Üyelerimizin bu güvenine layık olmak için elimizden gelen bütün gayreti göstereceğiz. Mesleğimizi, meslektaşlarımızı, kentlerimizi ve ülkemizi ilgilendiren önemli yasa değişikliklerinin arifesinde olduğumuz bu dönemde İMO Bursa Şubesi lokomotif olmaya devam edecektir” dedi

İMO Bursa Şubesi seçimlerinde Yönetim Kurulu yedek listesi ise şu isimlerden oluştu:

İbrahim Hakkı Demir (882), Esra Güldeş Yakar (877), Mustafa Burak İmrekoğlu (856), Melike Ekmekçi (876), İsa Serintürk (856), Yavuz Bahadır Aksoy (846), Alper Aydın (871.)

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa