Sunday, Oct. 22, 2017

11. GELENEKSEL İMO BOWLİNG TURNUVASI CARREFOUR’DA GERÇEKLEŞTİ…

23 Şubat 2012

|

Yer:

11. GELENEKSEL İMO BOWLİNG TURNUVASI CARREFOUR’DA GERÇEKLEŞTİ…

İNŞAAT MÜHENDİSLERİNİN KIYASIYA MÜCADELESİ…

 11. Geleneksel İMO Bursa Şubesi Bowling Turnuvası Carrefour’da gerçekleştirildi. İZOMET’in sponsorluğunda gerçekleştirilen ve oldukça çekişmeli geçen turnuvada 33 takım kıyasıya bir mücadele sergiledi.

11. Geleneksel İnşaat Mühendisleri Odası Bursa Şubesi Bowling turnuvası heyecanlı ve çekişmeli anlara sahne oldu. Carrefour Magic World Bowling Salonu’nda gerçekleştirilen turnuvada toplam 33 takım mücadele etti.

İki tur halinde oynanan turnuvanın galibi Ender Vapur, Aykut Çatal, İnan Keser ve Emre Göncü’den oluşan Ki-Yapım ekibi oldu. Kupa töreninde şampiyonluk kupasını ve madalyalarını İMO Bursa Şubesi Başkanı Necati Şahin’in elinden alan takım, şampiyonluk sevincini doyasıya yaşadı.

Düzenlenen törende turnuvanın ikincisi ve üçüncüsü takımlara da kupaları teslim edildi.  Turnuvada ikinciliği Özgür Yaşar Özbey, Ünsal Eser, Oktay Kaysı ve Hüseyin Ertaş’tan oluşan Efsaneler takımı kazandı. Üçüncülük ise Mehmet Albayrak, Adem Bakır, Metin İnhanlı ve Osman Savut’tan oluşan takımın olurken, turnuvanın en skorer isimleri ise bayanlarda Selin Kale ile erkeklerde Ender Vapur oldu.

 

 

İlgili Haberler

BAŞKAN ALBAYRAK: “GENÇ MÜHENDİS ADAYLARINA DESTEK OLACAĞIZ”
ORHANGAZİ ÜNİVERSİTESİ’NDEN TEBRİK ZİYARETİ
İMO BURSA ŞUBESİ TEKNİK GEZİLERİNİ SÜRDÜRÜYOR

About Author

@imobursa